Podmínky používání

Úvod

Vítejte na webových stránkách Česká Okna a Dveře, které jsou provozovány panem Darkem Svobodou, se sídlem na adrese nám. Svobody 84/15, 602 00 Brno-střed, Česko. Tato stránka se zaměřuje na poskytování kvalitních dřevěných oken a interiérových dveří z českého truhlářství. Naše výrobky jsou vyrobeny na míru, aby dokonale sedly do vašeho interiéru a přinesly vaší domácnosti jedinečný vzhled. Přistupujeme k práci s důrazem na kvalitu, design a tradiční řemeslnou zručnost, což jsou hodnoty, které nás odlišují od konkurence.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s následujícími podmínkami používání, které tvoří právní dohodu mezi vámi a provozovatelem těchto stránek, panem Darkem Svobodou. Přečtěte si tyto podmínky pečlivě před používáním našich stránek. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, prosím, opusťte naše stránky.

Autorská práva a ochranné známky

Veskerý obsah na stránkách, včetně textů, grafiky, log, obrázků a výrobků, je chráněn autorskými právy, ochrannými známkami a dalšími příslušnými právy duševního vlastnictví. Tento obsah je vlastnictvím Česká Okna a Dveře nebo je užíván s povolením jejich vlastníků. Jakékoli neoprávněné použití těchto materiálů, včetně jejich reprodukce, distribuce, vysílání nebo upravení, bez předchozího písemného souhlasu vlastníků práv, je přísně zakázáno.

Odpovědnost za obsah

Webové stránky Česká Okna a Dveře jsou aktualizovány a udržovány s nejvyšší možnou pečlivostí. Přesto nemůžeme zaručit úplnou správnost a přesnost všech informací publikovaných. Informace a materiály na těchto stránkách jsou poskytovány "tak, jak jsou" bez jakýchkoliv záruk. Nebereme na sebe odpovědnost za jakékoli škody vzniklé v důsledku používání nebo nemožnosti používání naší webové stránky, včetně škod na data, ztrátu zisku nebo přerušení podnikání.

Změny podmínek

Vyhrazujeme si právo kdykoli bez předchozího upozornění upravit tyto podmínky používání. Pokud dojde ke změně podmínek, budou nové podmínky zveřejněny na těchto stránkách a budou platit okamžitě s jejich zveřejněním. Doporučujeme, abyste pravidelně kontrolovali tyto podmínky, aby vám neunikly žádné aktualizace nebo změny.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoli otázky nebo návrhy týkající se našich podmínek používání, neváhejte nás kontaktovat:
Email: [email protected]
Adresa: nám. Svobody 84/15, 602 00 Brno-střed, Česko

Napsat komentář

Přepínač stylů

Vyberte rozvržení
Vyberte barvu
Vybral Pattren
Vyberte pozadí